Якісний одяг від «Військторгсервіс»

Одним із профільних напрямків діяльності Концерну “Військторгсервіс” є пошиття одягу для військовослужбовців та їх сімей. “Військторгсервіс” виготовляє як повсякденний одяг так і сучасну військову форму найвищого ґатунку. Підприємство має потужності для оптового виробництва, в той же час виконує індивідуальні замовлення.

Безперечною перевагою одягу від “Військторгсервіс” є висока якість пошиття одягу за короткий термін, оскільки спеціалісти наших ательє мають більш ніж 15-ти річний стаж роботи в галузі. Концерн шиє одяг для військових та їх сімей, тож вартість виробництва є найбільш доступною в Україні.

Окремо хочемо відзначити, що Концерн “Військторгсервіс” є державним підприємством. Ми маємо на меті вивести  українське державне виробництво на якісно новий рівень та повернути довіру громадян до вітчизняного виробника. Наразі ми шукаємо партнерів та замовників, аби дати поштовх відродженню українського військового  бренду, який за своєю якістю не поступається іноземним аналогам, однак має беззаперечні вартісні та логістичні переваги, та принесе додаткові надходження до державного бюджету.

Здійснити замовлення можна за номером телефону:

(044) 245-65-70

Закрійник:

СЕМЕНОВА

Олена Володимирівна

Замовлення приймаються:

Щоденно з 08:00 до 17:00

В п’ятницю з 8:00 до 16:00

Перерва 12:00-13:00

 

Заполните Вашу контактную информацию

ВІДЕОРОЛИК ПРО КОНЦЕРН “ВІЙСЬКТОРГСЕРВІС”

VIDEO

Замовити зворотний дзвінок

Дякуємо за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.