День довкілля у Концерні

Відповідно до Указу Президента України від 06 серпня 1998 року №855 «Про день довкілля», 20 квітня 2019 року в Україні проводиться День довкілля.

З метою якісного проведення «Дня довкілля» та акції «За чисте довкілля» Концерном «Військторгсервіс» було організовано заходи, спрямовані на покращення стану довкілля, поширення екологічних знань, активізацію громадського контролю за додержанням природоохоронного законодавства.

20 квітня 2019 року працівники Концерну «Військторгсервіс» провели прибирання приміщень, благоустрій та озеленення закріплених територій, утилізацію побутових та небезпечних відходів, збір металобрухту, упорядкування газонів, квітників, висадку дерев та кущів.

Захід відбувся в надзвичайній, доброзичливій атмосфері та був сповнений позитивних емоцій. У процесі спільної роботи з’явилося багато креативних ідей стосовно дизайну зелених зон території Концерну.

Долучитися до дня довкілля досить просто, іноді достатньо і невеликого кроку, що матиме великий вплив на стан довкілля. Слідкуймо за своїм споживанням та діями аби зробити нашу домівку кращою.

Об’єднавши зусилля кожного, зробимо світ кращим!

Заполните Вашу контактную информацию

ВІДЕОРОЛИК ПРО КОНЦЕРН “ВІЙСЬКТОРГСЕРВІС”

VIDEO

Замовити зворотний дзвінок

Дякуємо за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.