Відбулось засідання ініціативної групи щодо формування складу Ради громадського нагляду за діяльністю Концерну “Військторгсервіс”

16 грудня відбулось засідання ініціативної групи щодо формування складу Ради громадського нагляду за діяльністю Концерну “Військторгсервіс”, заснованої відповідно до Наказу Генерального директора Концерну від 06.12.2021 року № 154 (з текстом Наказу та положенням про Раду громадського нагляду модна ознайомитись ТУТ), з наступним порядком денним:

  1. Про оприлюднення результатів опитуванні щодо визначення лідерів думок в сфері військової торгівлі та бізнесу, зокрема, власниками якого є учасники бойових дій на Сході України, а також серед організацій, що займаються питаннями реабілітації військових, що брали участь у відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації, анонсованому на офіційного на сайті Концерну «Військторгсервіс»та в мережі Facebook.
  2. Про здійснення організаційних заходів щодо проведення першого засідання Ради громадського нагляду за діяльністю Концерну “Військторгсервіс”.

В засіданні взяли участь представники громадськості, що були включені до ініціативної групи протоколом апаратної наради керівного складу Концерну “Військторгсервіс”,№ 3 від 15.12.2021 року (з повним текстом Протоколу № 3 можна ознайомитись ТУТ).

Секретар ініціативної групи оголосив результати опитуванні щодо визначення лідерів думок в сфері військової торгівлі та бізнесу, зокрема, власниками якого є учасники бойових дій на Сході України, а також серед організацій, що займаються питаннями реабілітації військових, що брали участь у відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації, анонсованому на офіційного на сайті Концерну «Військторгсервіс»та в мережі Facebook. Він зазначив, що станом на 16.12.2021 року в опитуванні взяло участь понад 550 осіб, та запропонував ознайомитися із наступною інфографікою:

 

За результатами засідання ініціативна група вирішила направити  запрошення на перше засідання Ради громадського нагляду за діяльністю Концерну “Військторгсервіс” ВСІМ організаціям, що взяли участь в опитуванні. Нагадуємо, що перше засідання Ради громадського нагляду за діяльністю Концерну «Військторгсервіс» 23.12. 2021 року за адресою: м. Київ, вул. Молодогвардійська, 28-А. Початок об 11:00.

З повним текстом протоколу засідання ініціативної групи щодо формування складу Ради громадського нагляду за діяльністю Концерну “Військторгсервіс” можна ознайомитись ТУТ

Заполните Вашу контактную информацию

ВІДЕОРОЛИК ПРО КОНЦЕРН “ВІЙСЬКТОРГСЕРВІС”

VIDEO

Замовити зворотний дзвінок

Дякуємо за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.