РЕЗУЛЬТАТИ УСПІШНОЇ БОРОТЬБИ З РЕЙДЕРАМИ

05 вересня 2018 року професійною командою Концерну «Військторгсервіс», під керівництвом досвідченого юриста – тимчасово виконуючого обов’язки генерального директора Олександра Байди, за підтримки Міністерства оборони України, Святошинського райвідділу Національної поліції м. Києва та державних виконавців Святошинського районного відділу Державної виконавчої служби м. Києва нарешті, після кількох років судових спорів, було повернуто Державі, в особі Міністерства оборони України та Концерну «Військторгсервіс», майновий комплекс (1,48 га земельної ділянки та 12,5 тис. кв. м. нежитлових приміщень), що знаходиться за адресою: м. Київ, пров. Бородянський, 3. Цим самим було виконано накази Господарського суду м. Києва від 08.05.2018 №910/5005/17 щодо витребування державного майна з незаконного володіння ТОВ «ІНТЕРІНВЕСТГРУП» та ТОВ «Фортуна Інцитатус».

Вказане нерухоме майно неправомірно та безкарно використовувалося третіми особами більше десяти років. Внаслідок чого, Державою в особі Концерну недоотримано коштів в особливо великих розмірах (орієнтовно більше двадцяти мільйонів гривень).

До речі, борг ТОВ «ІНТЕРІНВЕСТГРУП» перед Концерном за користування майном протягом 2011-2012 років становить понад 5,5 млн. грн. Відповідні документи для стягнення цих коштів направлені до органів державної виконавчої служби.

Під час витребування майна, правоохоронними органами, в рамках досудового розслідування, було проведено обшук та виїмку речових доказів у недобросовісних користувачів. З даного питання, з метою з’ясування просування слідчих дій, Концерн звернувся до Святошинського райвідділу Нацполіції м. Києва та Військової прокуратури Центрального Регіону України.

Разом з цим, за час використання вказаного вище нерухомого майна, а це дев’ять місяців, Концерном отримано близько 7,2 млн. грн.

Зазначені кошти є істотною підтримкою Концерну в умовах сьогодення, з урахуванням обов’язку щодо виконання умов Мирової угоди про припинення банкрутства Концерну у справі №910/23671/16.

Так, протягом вказаного періоду, на виконання умов Мирової угоди, Концерном було сплачено розстрочених платежів на суму майже 600 тис. грн. органам Державної фіскальної служби України, а отже – до бюджету.

Крім того, після повернення вказаного вище нерухомого майна, до державного та місцевих бюджетів Концерном було додатково сплачено понад 1млн. грн. , в тому числі – податку на додану вартість. 

За рахунок отриманих коштів Концерном відновлюється державне майно (будівлі, споруди та інші фонди), створені нові робочі місця, розширюється сфера діяльності Концерну, здійснюється діджиталізація окремих напрямків, акумулюється фінансовий ресурс для реєстрації права власності на майно, в тому числі на земельні ділянки, за Державою, в особі Міністерства оборони України, для недопущення в подальшому рейдерських захоплень державного майна та, відповідно, його втрати Державою. Так, на вказані цілі щомісячно спрямовується близько 100 тис. грн.

Слід зауважити, що Концерн «Військторгсервіс» створено Міністерством оборони України на фондах Держави та, відповідно, 100% майна та коштів Концерну належать Державі.

 

Заполните Вашу контактную информацию

ВІДЕОРОЛИК ПРО КОНЦЕРН “ВІЙСЬКТОРГСЕРВІС”

VIDEO

Замовити зворотний дзвінок

Дякуємо за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.