радник Генерального директора Концерну «Військторгсервіс» прийняв участь у відкритті державного бізнес-інкубатора Ukrainian Future.

25 вересня 2021 року радник Генерального директора Концерну «Військторгсервіс» Володимир Геннадійович Новіков  прийняв участь у відкритті першого в Україні державного бізнес-інкубатора повного циклу –

На відкритті презентувалась акселераційна програма, що розроблена фахівцями бізнес-інкубатора Ukrainian Future та має статус GIST Innovation Hub, є єдиним в Україні акредитованим членом Міжнародної асоціації наукових парків (IASP) та офіційним організатором регіонального відбору Startup World Cup – глобального конкурсу-пітчу стартапів з фіналом у Кремнієвій долині (США).

Startup Accelerator – інтенсивна освітня програма для страртапів з готовим MVP, які прагнуть вдосконалити проєкт і вивести свій бізнес на якісно новий рівень. Буде проводитися згідно з вимогами і критеріями GIST – глобального інноваційного проєкту науково-технічних ініціатив Державного департаменту США.

Концерн «Військторгсервіс» запевнив, що наряду з іншими компаніями, такими як US-Ukraine Foundation Biotech Initiative, Everest та AWS, може виступити надійним партнером в наданні виробничих та складських площ, приміщень коворкінгу, залів для конференцій та інше. Концерн зацікавлений в залученні інвестицій та розвитку інвестиційних проектів, які можуть бути реалізовані спільно з територіальними Філіями; успішно заявив про себе як підприємство, яке готове співпрацювати з стартапами.

 

Участь у відкритті прийняли:

  • представник Кабінету Міністерів України;
  • депутати Верховної Ради України;
  • президент Малої академії Наук України Станіслав Довгий;
  • керівник бізнес-інкубатора Ukrainian Future НЦ «МАНУ» Віталій Лісовий;
  • СЕО стартапа-переможця національного відбору Глобального конкурсу-пітчу стартапів Startup World Cup Дмитро Сурду (стартап Kray Technologies — автоматичні безпілотники для внесення засобів захисту і підживлення рослин);
  • СЕО стартапів-резидентів бізнес-інкубатора Ukrainian Future: Назар Поночевний (стартап Harmix – інтелектуальний сервіс автоматичного підбору музики до вашого відео) та Михайло Мамчур (стартап AId – веб-додаток, що дозволяє користуватися складними алгоритмами штучного інтелекту без попереднього знання того, як вони працюють).

Заполните Вашу контактную информацию

ВІДЕОРОЛИК ПРО КОНЦЕРН “ВІЙСЬКТОРГСЕРВІС”

VIDEO

Замовити зворотний дзвінок

Дякуємо за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.