ОПИТУВАННЯ ВІД «ВІЙСЬКТОРГСЕРВІС»

Шановні офіцери, сержанти, солдати, ветеран в статусі УБД, та громадяни України!

06 грудня 2021 року Генеральним директором Концерну «Військторгсервіс» підписано Наказ «Про створення ради громадського нагляду за діяльністю Концерну». Метою Наказу є залучення громадськості до формування стратегії розвитку Концерну «Військторгсервіс», а також забезпечення прозорості управлінських процесів, та зменшення корупційних ризиків в діяльності Концерну. Законодавство України не вимагає від нинішньої організаційно — правової форми Концерну «Військторгсервіс» створення наглядових органів з боку громадськості. Однак і не забороняє цього.

Нагадаємо, що Концерн “Військторгсервіс” є державним господарським об’єднанням, заснованим на державній власності та перебуває у функціональному управлінні Головного управління майна та ресурсів Міністерства оборони України. Основними напрямками роботи Концерну соціально — побутове забезпечення військовослужбовців та їх сімей: пошив одягу для військових, організація харчування в зоні ООС, банно -пральне обслуговування, організація відпочинку військовослужбовців, зберігання товарно-матеріальних цінностей, та інші завдання передбачені Статутом . До складу Концерну входять бази відпочинку, готелі, мережа магазинів, ательє, та велика кількість земельних ділянок та споруд, що можуть бути використані під будівництво житла.

Враховуючи нинішній геополітичний стан справ України, та кричущу необхідність підтримки наших військових, як діючи, так і ветеранів в статусі УБД, керівництво Концерну вирішило звернутися за допомогою до громадськості, аби створити не деклараційну чи популістичну, а життєздатну, дієву і актуальну концепцію розвитку «Військторгсервіс», з подальшим покроковим планом дій щодо її реалізації.
Тож, пропонуємо взяти участь в анонімному опитуванні щодо визначення лідерів думок в сфері військової торгівлі та бізнесу, чи волонтерства, зокрема, власниками чи засновниками якого є учасники бойових дій на Сході України, а також серед організацій, що займаються питаннями реабілітації військових, що брали участь у відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації. Анкетування допоможе нам окреслити цільову аудиторію для подальшого формування складу ради громадського контролю.

Ми чекаємо на ваші відповіді. Будемо вдячні за коментарі та поширення!

Заполните Вашу контактную информацию

ВІДЕОРОЛИК ПРО КОНЦЕРН “ВІЙСЬКТОРГСЕРВІС”

VIDEO

Замовити зворотний дзвінок

Дякуємо за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.