НАМ 15 РОКІВ!  

25 червня виповнюється 15 років з дня створення державного господарського об’єднання Міністерства оборони України Концерну «Військторгсервіс».

Основним завданням та метою створення Концерну “Військторгсервіс” (далі – Концерн) було об’єднання підприємств Міністерства оборони України, що надають торговельно-побутові та сервісні послуги як військовослужбовцям та членам їх сімей, а також іншим категоріям споживачів.

Опинившись в 2017 році на межі банкрутства та припинення існування, з травня 2017 року підприємство динамічно розвивається і з перспективою дивиться у майбутнє постійно розширює та  модернізує послуги. Концерн невпинно підтримує свій авторитет та визнання, орієнтуючись на потреби і очікування споживачів.

Протягом квітня 2017 – березня 2018 років було розроблено, підписано та затверджено судом мирову угоду, якою припинено справу про банкрутство Концерну, затверджено перелік кредиторів, визначено графік погашення заборгованості, закінчено 57 виконавчих проваджень, у яких Концерн виступав боржником. У 2018 році знято арешти з розрахункових рахунків, нерухомого майна, транспортних засобів, збережено державне майно від розпродажу у справі про банкрутство повернуто майновий комплект понад 12 кв.м.. За умовами мирової угоди вже сплачено борг у розмірі понад 4,0 млн. грн.

За результатами участі та перемоги у тендері МОУ на постачання продуктів харчування для потреб Збройних Сил України, укладено договір про закупівлю за державні кошти на суму 209,00 млн. грн. Концерном запропоновано найнижчу ціну серед інших постачальників 67,20 грн. за добовий комплект, тоді як комерційні структури здійснюють постачання по ціні 70-71 грн. Станом на 25.06.2020 постачено продуктів харчування на суму майже 70 млн. грн.

Протягом 2017-2020 рр. відбулося розширення торгівельних мереж; здійснено реєстрацію права власності на 30 відсотків об’єктів державної власності, передано в ЗСУ понад 60 одиниць транспортних засобів подвійного використання, розроблено та запущено: веб-сторінку концерну: https://vts.org.ua

інтернет-ресурсів для замовлення продукції:

https://vts.org.ua/dostavka-obidiv-v-ofisi-kiyeva/

https://army.org.ua/

Під час урочистості за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди 15-річчя створення концерну було відзначено та нагороджено  працівників, які працюють на підприємстві з часу його заснування.

Генеральний директор Концерну Олександр Байда виступив з промовою про подальші перспективи розвитку підприємства (подальша участь в процедурах державних закупівель для забезпечення потреб МОУ та ЗСУ); розширення торгівельної мережі; брендування продукції та послуг; відновлення рекреаційної функції баз відпочинку. Він також відзначив, що надалі концерн працюватиме над тим, аби «ставати ще сильнішим, ще професійнішим та ще компетентнішим» і побажав членам колективу творчої наснаги, професійних перемог та затишку й тепла їх сім’ям.

 

Заполните Вашу контактную информацию

ВІДЕОРОЛИК ПРО КОНЦЕРН “ВІЙСЬКТОРГСЕРВІС”

VIDEO

Замовити зворотний дзвінок

Дякуємо за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.