Military Run UA-2022

 

На початку жовтня в Києві пройшов Український військовий забіг (Military Run UA) – унікальна подія не тільки для України, а й для всієї Європи, адже її ініціатором є армія, яка воює.

Марафон відбувся 10 жовтня у Маріїнському парку. На старт вийшли представники всіх видів та родів військ (сил) Збройних Сил України.

Команда «Військторгсервіс» вже подала заявку на участь в Military Run UA-2022, який пройде 09 жовтня наступного року. Ми пишаємося нашими воїнами та ветеранами, і також хочемо їх підтримати!

Крім того, представники Концерну уже мають успішний досвід участі в марафонах:

17 жовтня 2021року у Вінниці центральними вулицями міста пройшов напівмарафон. У змаганні взяло участь понад 1000 осіб, серед них і заступник начальник філії «Центральна» Концерну «Військторгсервіс» Роман Дідусенко.

Роман здійснив забіг на дистанцію 21,095 км та фінішував одним із перших. Пан Дідусенко на власному прикладі демонструє, що окрім основних завдань Концерну, пріоритетним для нас є й гармонійний та всебічний розвиток особистості кожного працівника. Оскільки, тільки щасливі, повні сил та наснаги люди своїми вчинками та досягненнями здатні приносити користь своїй країні!

Заполните Вашу контактную информацию

ВІДЕОРОЛИК ПРО КОНЦЕРН “ВІЙСЬКТОРГСЕРВІС”

VIDEO

Замовити зворотний дзвінок

Дякуємо за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.