Керівництво «Військторгсервіс» провело робочу зустріч із представниками НАКО

06 жовтня 2021 року керівництво Концерну «Військторгсервіс» провело консультаційну зустріч із представниками Незалежної антикорупційної комісії (НАКО) — громадської організації, яка спеціалізується на антикорупційних заходах і просуванні належного врядування у сферах, важливих для національної безпеки України. Від НАКО на зустрічі були присутні Олена Трегуб — виконавча директорка, Світлана Мусіяка — Керівниця з досліджень і вироблення політик,
Олександр Саєнко — Військовий експерт-аналітик. Зі сторони «Військторгсервіс» діалог вели Генеральний директор Концерну Тетяна Олександрівна Чистякова,  заступник Генерального директора Олег Володимирович Мурзак, заступник Генерального директора з фінансово-економічних питань Олександр Михайлович Федоров, та радники Генерального директора Володимир Геннадійович Новіков і Олександра Дмитрівна Горошочок.

 

Результатом зустрічі стали домовленості про подальшу співпрацю. Зокрема, в НАКО погодились супроводжувати розробку концепту розвитку Концерну. Під час зустрічі обговорили й низку інших питань. Так, представники громадської організації сприятимуть налагодженню комунікацій Концерну з іншими аналогічними аполітичним установами, що зможуть надати методичну, технічну, кадрову, чи будь-яку іншу допомогу для розвитку основних напрямків діяльності «Військторгсервіс».

 

Нагадуємо, що у серпні 2021 керівний склад Концерну було повністю оновлено. Основне завданням нової команди — зробити Концерн «Військторгсервіс» сучасним, ефективним, успішним та прибутковим підприємством. Було взято курс на приведення основної діяльності підприємства у відповідність до в європейських і євроатлантичних стандартів, що посилюватиме перспективу отримання Україною членства в НАТО та ЄС. Керівництво «Військторгсервіс» розпочало пошук союзників, що допоможуть підприємству вийти із кризи і зможуть виступити незалежними арбітрами у питаннях реформування Концерну.

Заполните Вашу контактную информацию

ВІДЕОРОЛИК ПРО КОНЦЕРН “ВІЙСЬКТОРГСЕРВІС”

VIDEO

Замовити зворотний дзвінок

Дякуємо за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.