До уваги молодих фахівців!

Концерн “Військторгсервіс” є державним господарським об’єднанням, заснованим на державній власності, та перебуває у функціональному управлінні Головного управління майна та ресурсів Міністерства оборони України.

Ми розуміємо, що в реаліях сьогодення кадровий голод та дефіцит фахівців є одним наріжних каменів, що стоять на шляху сильної, незалежної та економічно самостійної України. Усвідомлюючи важливість підготовки кваліфікованих працівників, керівництвом Концерну «Військторгсервіс» було прийнято рішення залучити до роботи молодих фахівців, студентів заочної форми навчання або останніх курсів юридичних вишів БЕЗ ДОСВІДУ РОБОТИ.

Ми чекаємо на амбітну молодь, яка прагне знань та перспектив роботи за спеціальністю, окремо наголошуємо, що професійний розвиток в Концерні є реальним.

Наш офіс знаходиться в Києві на вулиці Молодогвардійській, неподалік від навчальних корпусів та гуртожитків Національної академії внутрішніх справ, тож студенти та випускники останнього в пріоритеті, однак ми запрошуємо абсолютно ВСІХ!

Оплата праці — від 10 000 грн, працевлаштування — офіційне.

НАБІР РОЗПОЧАТО!

Чекаємо на ваші резюме на електронну адресу: vts.koncern.1@gmail.com

Заполните Вашу контактную информацию

ВІДЕОРОЛИК ПРО КОНЦЕРН “ВІЙСЬКТОРГСЕРВІС”

VIDEO

Замовити зворотний дзвінок

Дякуємо за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.