ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ ЗАСІДАННІ РАДИ ГРОМАДСЬКОГО НАГЛЯДУ ЗА ДІЯЛЬНІСТЮ КОНЦЕРНУ “ВІЙСЬКТОРГСЕРВІС”

 

6 грудня 2021 року Генеральним директором Концерну “Військторгсервіс” підписано наказ “Про створення Ради громадського нагляду за діяльністю Концерну”. Метою наказу є залучення громадськості до формування стратегії розвитку Концерну “Військторгсервіс”, а також забезпечення прозорості управлінських процесів та зменшення корупційних ризиків в діяльності Концерну. Ми прагнемо відновити довіру до вітчизняного військового бренду та налагодити забезпечення військових сучасними (а не застарілими радянськими) товарами й послугами, взявши за основу стандарти НАТО та ЄС. Тому керівництво Концерну вирішило звернутися за допомогою до громадськості, аби створити не деклараційну чи популістичну, а життєздатну, дієву і актуальну концепцію розвитку “Військторгсервіс” з подальшим покроковим планом дій щодо її реалізації, зосереджену на потребах військових.

Ми провели опитування на нашому сайті та в мережі Фейсбук, що допомогло нам визначити лідерів думок в сфері військової торгівлі та бізнесу, волонтерства, зокрема, власниками чи засновниками якого є учасники бойових дій на Сході України, а також серед організацій, що займаються питаннями реабілітації військових, що брали участь у відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації.

Однак, ми не обмежуємось опитуванням, і запрошуємо представників всіх зацікавлених інституцій суспільства взяти участь у першому засіданні Ради громадського нагляду за діяльністю Концерну “Військторгсервіс”, яке відбудеться 23 грудня 2021 року за адресою: м. Київ, вул. Молодогвардійська, 28-А. Початок об 11:00. Більше інформації за телефоном 050 606 83 05.

Чекаємо на зустріч та сподіваємось на плідну співпрацю!

 

Заполните Вашу контактную информацию

ВІДЕОРОЛИК ПРО КОНЦЕРН “ВІЙСЬКТОРГСЕРВІС”

VIDEO

Замовити зворотний дзвінок

Дякуємо за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.